Dnes je Pondělí, 23. dubna 2018. Svátek má Vojtěch

VIDEO: Senior (76) na Havlíčkobrodsku zemřel ve fabii po srážce s kamionem

Autor: David Kratochvíl - Dnes, 16.14 hod.

Tragická nehoda se v pondělí odpoledne stala na Havlíčkobrodsku. Řidič fabie (76) u Skuhrova přejel do protisměru, kde se střetl s kamionem. Na místě zemřel. Ve voze cestoval sám. Podle informací serveru krimi-listy.cz jel senior na návštěvu za manželkou do nemocnice.

Dnes ve 13.55 hodin jsme přijali oznámení o vážné dopravní nehodě, která se stala na silnici I/38 na okraji obce Skuhrov na Havlíčkobrodsku. Šestasedmdesátiletý řidič osobního vozidla Škoda Fabia jel po silnici ve směru od Čáslavi na Havlíčkův Brod.

Při projíždění mírnou pravotočivou zatáčkou z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a čelně se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Následky dopravní nehody jsou fatální - řidič osobního vozidla na místě zemřel. V osobním vozidle cestoval sám. Nikdo jiný zraněn nebyl.

Místo dopravní nehody zůstalo po nehodě neprůjezdné, na místě provoz řídí policisté a odklánějí vozidla na silnici přes obec. "Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření ze strany policistů z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod," vysvětluje krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.


 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama